KONST / Litografier / Färglitografi 13004474
nr 1300 4474
Claes Folcker
(1940-2019), Sverige
Färglitografi, 4 st, Claes Folcker (f. 1940), Sverige. Skärgård, ca 60x80 cm. Signerad
Claes Folcker, svensk målare, tecknare och illustratör född 1940, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:58:02
100 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Claes Folcker
Läs mer om Claes Folcker